česky

Oficial website of 32th 2008 IIHF World U20 Championship 2008 | Czech republic - Liberec, Pardubice | 26.12.2007 - 6.1.2008

worldjuniors2008.com

The Slovaks´ shorthandedness may have been their downfall

Václav Trávníček, Hana Ježková, 26.12.2007

The penalty killing combined with the fact that the Slovaks´ended their game in a poor fashion resulted in them not accomplishing what they set out to do, win their opening game. Coach Mikeš´s encouragements erased Sweden´s two goal lead but they suffered from a lack of discipline in the end. Alcen shot the winning goal five minutes before the end during a powerplay.

středa 26.12.2007
Sweden - Slovakia  4:3  (2:1, 0:0, 2:2)
Goals and assists: 11. Figren (Andersson), 17. K. Berglund (Carlsson), 49. Figren (Andersson), 56. Alcen (P. Berglund) - 3. Bališ (Čaladi), 49. Roháč (Lušňák), 51. Marčinko (Mikuš, Šinkovič). Referees: Kurmann, Sterns - Lešnjak. Penalties: 7:8. Power Play Goals: 3:1 Shorthanded Goals: 1:0. Spectators: 7692.
Sweden: Enroth - Carlsson, Berglund K., Motin, Hedman, Moe, Andersen, Svensson Paajarvi, Eklund - Moller, Berglund P., Alcen - Figren, Andersson, Larsson - Forsberg, Backlund, Lagerstrom, Kempe, Lundh, Hagelin.
Slovakia: Hudáček - Biro, Daloga, Bena, Balis, Mikuš, Kozák, Krajčík, Zukal - Roháč, Marcinko, Lušňák - Slovák, Skokan, Caladi - Jancovic, Češík, Šinkovič - Suja, Duris, Jurik.

Štefan Mikeš (Coach of Slovakia )
We played a really good game in my opinion. Sometimes it is better to play badly and win than play a good game and lose. We had four goals scored against us, three of them shorthanded and one on the power-play. We were leading by a goal scored during 5 on 5 play but the Swedes scored two goals and we lost the lead before the intermission. We hit the post three times, we had great chances to draw the game. We just didn´t manage to do it. Our guys played with their heart and as a team and they did everything they could to win the game but we were punished with a minor penalty again and the Swedish team got the winning goal. We could have got lucky and tied the game but it didn´t happen. We are satisfied with the performance because there are other games ahead of us where we can get a few points. We have to think in a positive way. I would like to congratulate Sweden on their victory.

Par Mårts (Coach of Sweden )
I am very pleased that we won the game tonight. You can notice that nerves play a big role among such young players. We told them that we want to make the Slovakian team play our game. But as you probably noticed we were losing pucks and making basic mistakes, which greatly benefited our rival. We made a lot of mistakes, bad passes and the choice of our plays wasn´t great. There was probably only one minute we could have had a bit of a break and it was when we were leading 3:1 before everything got complicated and the Slovak team stepped up their game.


© 2007 eSports.cz & ČSLH - All rights reserved. autoskla střechy koupelny zahrady sázkové kanceláře Hyundai Nošovice Porsche HC Vsetín bižuterie, šperky, užofky NHL Prague NHL in Prague Premiere 2008 Pilka nozna na zywo, siatkowka online Renegade Motorhome - Costa Rica - construction pay rates - British Virgin Islands | Online casinos | Sports Book Gambling

darujsen.cz nabízí nevšední dárky, zážitky adrenalinové dárky a jiné vyjimečné zážitky. Velmi populárni jsou adrenalinové dárky jako bungee, zorbing, jízda offroadem a jiné., adrenalinové dárky a relax dárky pro ženy a samozřejme i dárky pro muže. Dny plné adrenalinu nebo relaxace. Nejlepší dárky a zážitky jsou splněné sny. Nabízímé dárky pro muže, dárky pro ženy a dárky rozdělené do hodně kategorií. Dárky pro muže tvoří specifivkoéu kategorii zaměřenou na adrenalin. Dárky pro muže jsou většinou zaměřeny na rychlost, případně nějaké skoky. Naopak dárky pro ženy jsou změřeny na relaxaci, na krásu. dárky pro ženy, dárky pro Váši ženu, přítelkyni nebo kamarádku.. Tyto Dárky pro ženy jsou tak netradiční, že ženu vždy překvapíte, nebojte se a vyberte dárky pro ženy. Všechny tyto dárky a zážitky naleznete na našem eshopu a vždy těmito dárky a zážitky, že vždy překvapíte! Dárky k narozeninám po celý rok, rychle a efektivně. Kupte netradiční dárky k narozeninám, které překvapí, potěší a jsou netradiční dárky. Dárky narozeninám jako zorbing, skákací boty nebo polarium. Svatební dary, netradiční dárky na svatbu, chcete novomanžele překvapit netradičním dárkem, pravé svatební dary. Vyberte si z nabídky svatebních darů pro dva. Levné i drahé, všechny možné svatební dary v nabídce. Svatební dary, tím to začíná. Potom nesmíte zapomenout na dárky k výročí. Když přijdete s romatickým pobytem nebo zorbingem, tak tyto dárky k vyročí vyrazí dech. Kytka a víno je klasika, naš eshop nabízí změnu a dárky k výročí překvapí. Nebojte se a buďte trošku in s našima dárkama k výročí. Pivní lázně patří mezi populární novou metodu. Vyzkoušejte pivní lázně, slámovou masáž a u toho popíjejte pivo. Pivní lázně podle metody BBB i s ubytováním

Sexshop 4sex.cz nabízí erotické pomůcky, erotické prádlo, vibrátory a dilda. Sexshop na erotické pomůcky má záruku kamenné prodejny sexshop v Ostravě. V nabídce rovněž naleznete přitažlivé erotické prádlo, erotické prádlo pro muže a ženy.Erotické prádlo pro muže i ženy v různých velikostech, erotické prádlo z různých materiálů na sexhop 4sex.cz. Nejen erotické prádlo, ale i vibrátory a dilda pro muže a ženy, velký výběr vibrátorů a dild. Mezi další erotické pomůcky patří vibrátory a dilda moderní plastové a nasazovací. Vibrátory a dilda gelových a silikonových tvarů, novinkou jsou perleťové barevne vibrátory a dilda. Vibrátory a dilda za příznívé ceny.

We-Vibe fialové barvy je zcela nový luxusní výrobek z lékařského čistého silikonu. We-vibe se menší částí zavádí do vagíny - kde stimuluje G-bod a větší část stimuluje klitoris zvenku. Převratnou skutečností We-Vibe je možnost současné klasické soulože i v různých polohách. Oba díly We-vibe se při kopulaci mírně pohybují, což pomocí příčného drážkování a výstupků výrazně umocňuje stimulaci. Revoluční novinka we-wibe.