česky

Oficial website of 32th 2008 IIHF World U20 Championship 2008 | Czech republic - Liberec, Pardubice | 26.12.2007 - 6.1.2008

worldjuniors2008.com

Slovakia crushed Kazakhstan

Jan Brumlík, 3.1.2008

L i b e r e c - In the last game of the relegation group, Slovakia followed the role of the expected winner and got the score up to 8:0. The tied game lasted only to the 7th minute of the game, when the first goal was scored by Marek Biro. The Slovaks then continued scoring goals until the end of the game and really deserved points from this game.

čtvrtek 3.1.2008
Slovakia - Kazakhstan  8:0  (4:0, 3:0, 1:0)
Goals and assists: 7. Biro (Suja), 15. Skokan (Slovák), 16. Roháč (Bališ), 20. Skokan (Bališ, Slovák), 33. Čaládi (Skokan, Bališ), 36. Lušňák (Biro, Marcinko), 38. Lušňák (Roháč, Marcinko), 51. Jančovič (Šinkovič). Referees: Piechaczek, Ronnmark - Blumel, Lesnjak. Penalties: 14:16. Power-play goals: 4:0. Shorthanded goals: 0:0. Spectacors: 359. Shots on goal: 46:31.
Slovakia: Hudáček (Hádlovský) - Biro, Daloga, Bena, Balis, Mikuš, Kozák, Krajčík, Zukal - Roháč, Marcinko, Lušňák - Slovák, Skokan, Čaládi - Šinkovič, Češík, Jančovič - Suja, Ďuriš, Jurík
Kazakhstan: Smolnikov (Kurshuk) - Fast, Savchenko, Bolyakin, Gerassimov, Tumashov, Tikhonov, Ramazanov - Kachulin, Gasnikov, Rymarev - Paramzin, Vitoshkin, Vorobyov - Kitsyn, Ivanov, Mazula - Koreshkov, Savenkov, Kaznacheyev

Game report

In the beginning of the match, it was an equal game with chances on both sides. Early in the first, people in Liberec saw a goal for team Slovakia. The lucky shooter was Marek Biro.

Kazakhstan did not give up and kept fighting bravely, but as they played shorthanded, the Slovak team produced a nice combination and David Skokan scored another goal. So Slovakia took the lead 2:0.

However, Slovakia continued playing an offensive style and after similar situation, like in a power-play, Ivan Roháč shot from the blue line and Smolnikov did not manage to save the slap shot.

Late in the first, Kazakhstan got a double penalty kill and for David Skokan it was not difficult to overcome Smolnikov with a one-timer shot from the blue line. With that goal, Slovakia went to their locker room with a four goal lead.

Early in the second period, Kazakhstan was given a two-men advantage, but they did not manage to score a goal during this powerplay, so the score was still 4:0.

In the middle of the match, Smolnikov had to pull the puck from his net, when Erik Čaládi ended another nice combination of his powerplay line.

Several minutes later, there was another puck in the Kazakhstan net, because Patrik Lušňák scored another power-play goal. The seventh goal again by Patrik Lušňák, followed only a few seconds later.

Team Slovakia had an enormous lead after the second period and there were no doubt they were going to take the points from this match.

In the first half of the third period there was a lot of penalties and the score stayed the same for quite an unusual time in this match. It looked like Kazakhstan accepted the result and Slovakia was satisfied with it.

Ten minutes before the end of the game, Slovakia scored another goal, this one was scored by Dalimír Jančovič.

Till the end of the game there was no score change, even though Čaladi had a huge chance to score in the last minute. This time Smolnikov was in the right place, however.


© 2007 eSports.cz & ČSLH - All rights reserved. autoskla střechy koupelny zahrady sázkové kanceláře Hyundai Nošovice Porsche HC Vsetín bižuterie, šperky, užofky NHL Prague NHL in Prague Premiere 2008 Pilka nozna na zywo, siatkowka online Citrus County - Guitar Lessons - Costa Rica - Renegade Motorhome | Online casinos | Sports Book Gambling

darujsen.cz nabízí nevšední dárky, zážitky adrenalinové dárky a jiné vyjimečné zážitky. Velmi populárni jsou adrenalinové dárky jako bungee, zorbing, jízda offroadem a jiné., adrenalinové dárky a relax dárky pro ženy a samozřejme i dárky pro muže. Dny plné adrenalinu nebo relaxace. Nejlepší dárky a zážitky jsou splněné sny. Nabízímé dárky pro muže, dárky pro ženy a dárky rozdělené do hodně kategorií. Dárky pro muže tvoří specifivkoéu kategorii zaměřenou na adrenalin. Dárky pro muže jsou většinou zaměřeny na rychlost, případně nějaké skoky. Naopak dárky pro ženy jsou změřeny na relaxaci, na krásu. dárky pro ženy, dárky pro Váši ženu, přítelkyni nebo kamarádku.. Tyto Dárky pro ženy jsou tak netradiční, že ženu vždy překvapíte, nebojte se a vyberte dárky pro ženy. Všechny tyto dárky a zážitky naleznete na našem eshopu a vždy těmito dárky a zážitky, že vždy překvapíte! Dárky k narozeninám po celý rok, rychle a efektivně. Kupte netradiční dárky k narozeninám, které překvapí, potěší a jsou netradiční dárky. Dárky narozeninám jako zorbing, skákací boty nebo polarium. Svatební dary, netradiční dárky na svatbu, chcete novomanžele překvapit netradičním dárkem, pravé svatební dary. Vyberte si z nabídky svatebních darů pro dva. Levné i drahé, všechny možné svatební dary v nabídce. Svatební dary, tím to začíná. Potom nesmíte zapomenout na dárky k výročí. Když přijdete s romatickým pobytem nebo zorbingem, tak tyto dárky k vyročí vyrazí dech. Kytka a víno je klasika, naš eshop nabízí změnu a dárky k výročí překvapí. Nebojte se a buďte trošku in s našima dárkama k výročí. Pivní lázně patří mezi populární novou metodu. Vyzkoušejte pivní lázně, slámovou masáž a u toho popíjejte pivo. Pivní lázně podle metody BBB i s ubytováním

Sexshop 4sex.cz nabízí erotické pomůcky, erotické prádlo, vibrátory a dilda. Sexshop na erotické pomůcky má záruku kamenné prodejny sexshop v Ostravě. V nabídce rovněž naleznete přitažlivé erotické prádlo, erotické prádlo pro muže a ženy.Erotické prádlo pro muže i ženy v různých velikostech, erotické prádlo z různých materiálů na sexhop 4sex.cz. Nejen erotické prádlo, ale i vibrátory a dilda pro muže a ženy, velký výběr vibrátorů a dild. Mezi další erotické pomůcky patří vibrátory a dilda moderní plastové a nasazovací. Vibrátory a dilda gelových a silikonových tvarů, novinkou jsou perleťové barevne vibrátory a dilda. Vibrátory a dilda za příznívé ceny.

We-Vibe fialové barvy je zcela nový luxusní výrobek z lékařského čistého silikonu. We-vibe se menší částí zavádí do vagíny - kde stimuluje G-bod a větší část stimuluje klitoris zvenku. Převratnou skutečností We-Vibe je možnost současné klasické soulože i v různých polohách. Oba díly We-vibe se při kopulaci mírně pohybují, což pomocí příčného drážkování a výstupků výrazně umocňuje stimulaci. Revoluční novinka we-wibe.