česky

Oficial website of 32th 2008 IIHF World U20 Championship 2008 | Czech republic - Liberec, Pardubice | 26.12.2007 - 6.1.2008

worldjuniors2008.com

Russia Outlasts Finland

Jakub Mezlík, Frank Seravalli, 26.12.2007

In the marquee matchup at the Tipsport Arena in Liberec, Russia and Finland officially kicked off the 2008 World Junior Championships in Liberec. They surely did not disappoint.

středa 26.12.2007
Finland - Russia  4:7  (2:1, 0:4, 2:2)
Goals and assists: 8. Aaltonen (Salminen, Kemppainen), 16. Jalvanti (Aaltonen) 44. Pustinen (Juutilainen), 44. Kousa (Pesonen) - 12. Kalimulin (Kurbatov, Tikhonov), 27. Bodrov (Gordeyev, Kugryshev), 28. Golubtsov (Kalimulin), 33. Anisimov (Filatov, Kalimulin), 35. Korolev (Voinov), 41. Tikhonov (Kurbatov, Kalimulin), 57. Kugryshev (Bodrov). Referees: Larking, Ronnmark (SWE) - Carlman (SWE), Masik (SVK). Penalties: 9:8. Power Play Goals: 2:3. Spectators: 1720. Shots: 34:28.
Finland: Sateri - Jalvanti, Kousa, Lehtivuori, Lajunen, Purolinna, Malkamaki, Jarvinen, Lahde - Pesonen, Sallinen, Puustinen - Aaltonen, Kemppainen, Salminen - Livik, Juutilainen, Warn - Lucenius, Malinen, Poysti.
Russia: Bobrovsky - Kalimulin, Kurbatov, Doronin, Seleznev, Voinov, Alexandrov, Chudinov - Tikhonov, Sayustov, Golubtsov - Filatov, Anisimov, Dadonov - Gordeyev, Bodrov, Kugryshev - Milekhin, Mamin, Korolev.

Game report

In tonight’s feature matchup, Russia met Finland in the event that officially kicked off the World Junior Championships in Liberec. Although only 1720 people attended the game, it was a festive crowd that waved flags and cheered heartily.

As far as the game, it was a back and forth game – one of the hills and valleys types. The Finns were the ones who impressed early, they carried a 2-1 lead to the locker room after the first period. However, in a game like this, a one goal lead is most certainly suspect with room for a turnaround.

Nico Aaltonen opened the scoring in the first period, just seven minutes into the contest. Russia, beginning the back and forth pattern, replied just four minutes after the initial attack. Proportionately, Finland answered with a Joonas Jalvanti goal.

Russia scored four unanswered goals in the second period to jump out to a big 5-2 lead. In this game, no lead was safe. Evgeni Bodrov scored a highlight reel goal for Russia in the 2nd on a one-timer slap shot from the slot that just plain beat the Finns’ Harri Sateri.

In the third, the Finns vowed the make it interesting by scoring two goals in a span of 25 seconds. As the Russian fans chanted “poccha,” the Russians were able to answer with two third period goals of their own.

“It was an interesting game. My guys were a little bit nervous,” Russian Head Coach and former NHL player Sergei Nemchinov said after the game. “That’s why we made so mistakes – which cost us goals - we were nervous. In the second period we played much better. We lessened our chances. We started to play better as a team, especially when we we’re down.

“I’m proud of how my team played – especially in the second and third period. We’re going to be ready to play next game,” Nemchinov continued.

The Finnish players knew their mistake – they quit too early, especially on the spunky Russian squad. “We were a little too satisfied. We played for 20 minutes instead of 60,” the Finnish captain said.


© 2007 eSports.cz & ČSLH - All rights reserved. autoskla střechy koupelny zahrady sázkové kanceláře Hyundai Nošovice Porsche HC Vsetín bižuterie, šperky, užofky NHL Prague NHL in Prague Premiere 2008 Pilka nozna na zywo, siatkowka online Renegade Motorhome - Costa Rica - Web Hosting - British Virgin Islands | Online casinos | Sports Book Gambling

darujsen.cz nabízí nevšední dárky, zážitky adrenalinové dárky a jiné vyjimečné zážitky. Velmi populárni jsou adrenalinové dárky jako bungee, zorbing, jízda offroadem a jiné., adrenalinové dárky a relax dárky pro ženy a samozřejme i dárky pro muže. Dny plné adrenalinu nebo relaxace. Nejlepší dárky a zážitky jsou splněné sny. Nabízímé dárky pro muže, dárky pro ženy a dárky rozdělené do hodně kategorií. Dárky pro muže tvoří specifivkoéu kategorii zaměřenou na adrenalin. Dárky pro muže jsou většinou zaměřeny na rychlost, případně nějaké skoky. Naopak dárky pro ženy jsou změřeny na relaxaci, na krásu. dárky pro ženy, dárky pro Váši ženu, přítelkyni nebo kamarádku.. Tyto Dárky pro ženy jsou tak netradiční, že ženu vždy překvapíte, nebojte se a vyberte dárky pro ženy. Všechny tyto dárky a zážitky naleznete na našem eshopu a vždy těmito dárky a zážitky, že vždy překvapíte! Dárky k narozeninám po celý rok, rychle a efektivně. Kupte netradiční dárky k narozeninám, které překvapí, potěší a jsou netradiční dárky. Dárky narozeninám jako zorbing, skákací boty nebo polarium. Svatební dary, netradiční dárky na svatbu, chcete novomanžele překvapit netradičním dárkem, pravé svatební dary. Vyberte si z nabídky svatebních darů pro dva. Levné i drahé, všechny možné svatební dary v nabídce. Svatební dary, tím to začíná. Potom nesmíte zapomenout na dárky k výročí. Když přijdete s romatickým pobytem nebo zorbingem, tak tyto dárky k vyročí vyrazí dech. Kytka a víno je klasika, naš eshop nabízí změnu a dárky k výročí překvapí. Nebojte se a buďte trošku in s našima dárkama k výročí. Pivní lázně patří mezi populární novou metodu. Vyzkoušejte pivní lázně, slámovou masáž a u toho popíjejte pivo. Pivní lázně podle metody BBB i s ubytováním

Sexshop 4sex.cz nabízí erotické pomůcky, erotické prádlo, vibrátory a dilda. Sexshop na erotické pomůcky má záruku kamenné prodejny sexshop v Ostravě. V nabídce rovněž naleznete přitažlivé erotické prádlo, erotické prádlo pro muže a ženy.Erotické prádlo pro muže i ženy v různých velikostech, erotické prádlo z různých materiálů na sexhop 4sex.cz. Nejen erotické prádlo, ale i vibrátory a dilda pro muže a ženy, velký výběr vibrátorů a dild. Mezi další erotické pomůcky patří vibrátory a dilda moderní plastové a nasazovací. Vibrátory a dilda gelových a silikonových tvarů, novinkou jsou perleťové barevne vibrátory a dilda. Vibrátory a dilda za příznívé ceny.

We-Vibe fialové barvy je zcela nový luxusní výrobek z lékařského čistého silikonu. We-vibe se menší částí zavádí do vagíny - kde stimuluje G-bod a větší část stimuluje klitoris zvenku. Převratnou skutečností We-Vibe je možnost současné klasické soulože i v různých polohách. Oba díly We-vibe se při kopulaci mírně pohybují, což pomocí příčného drážkování a výstupků výrazně umocňuje stimulaci. Revoluční novinka we-wibe.