česky

Oficial website of 32th 2008 IIHF World U20 Championship 2008 | Czech republic - Liberec, Pardubice | 26.12.2007 - 6.1.2008

worldjuniors2008.com

Frolik’s first period wins the game for the home team

Henrik Lundqvist, 27.12.2007

As Czech Republic defeats new-comers in the A pool, Denmark, Michael Frolik scores three goals in the opening period.

UPDATE: Tickets for Saturday´s games in Pardubice are sold out. However, there are 700 standing room only tickets available at the CEZ ticket office. The ticket office in CEZ Arena will be opened again on Saturday from 9 am.

čtvrtek 27.12.2007
Czech Republic - Denmark  5:2  (3:0, 1:2, 1:0)
Goals and Assists: 1. Frolík (Voráček), 4. Frolík (Piskáček), 14. Frolík (Voráček), 24. Sklenář (Ondráček), 52. Strapáč (Prokop) - 28. Leder, 34. Hjulmand (Rasmussen, Groenvaldt). Referee: Kurmann (SUI), Sterns (USA). Linesmen: Feola (USA), Winnekens (GER). Penalties: 7:10. Powerplay goals: 2:1. Shorthanded goals: 0:0. Spectators: 3260.
Czech Republic: Kovář - Jordán, Bořuta, Parýzek, Piskáček, Prokop, Suchý, Kundrátek - Voráček, Frolík, Bártek - Látal, Strapáč, Szturc - Sklenář, Kuběna, Ondráček - Meidl, Hampl, Semorád
Denmark: F. Andersen - Larsen, Rasmussen, Groenvaldt, Lauridsen, J. Jensen, Pedersen - Hardt, Holgaard, Poulsen - Boedker, Eller, Lund - N. Jensen, Hjulmand, A. Jensen - Henriksen, Lassen, Leder

Game report

The Czech’s lost to Canada yesterday and were eager to show the home crowd in Pardubice that they are a winning team. For Denmark this was the first game ever at the highest World Under-20 level and they got the worst possible start when Michael Frolik scored in the first shift of the game.

Three minutes later Frolik added another goal when Czech Republic had the first power-play of the game. The hattrick was completed ten minutes later when Frolik scored his third goal of the night.

“We had a good beginning of the game, just as in the game against Canada, but this time we scored”, said Michael Frolik. “I scored three goals but that’s not important. What is important to me is that we won three points”.

Jakub Sklenar showed proof of great spirit when he scored 4-0 while being hooked by a Danish defender.

The Danish team somewhat surprisingly never started to play like a beaten team. They worked hard to get into the game and had a few chances to score. At the eight minute mark of the second period they would finally get their goal when Kevin Leder beat Czech netminder Jakub Kovar.

Five minutes later, out of nowhere, Sune Hjulmand took the puck past the blue-line and fired the shot of his life to score Denmark’s second of the night. “I got the puck in the neutral zone, skated up and just took a chance”, Hjulmand described his goal.

Petr Strapac scored the important 5-2 goal for Czech Republic in the 52nd minute. After that, Denmark never gained momentum again and Czech Republic could control the game.

Miloslav Horava (CZE): It was a tough game as we expected and we are really glad that the start of the game was really how we wanted to play but when we got the 3-goal lead our players started to play selfish, not as a team and I have to say that the Danish team played very well. In that situation our goalie saved us. It was really nervous, but in the third period we managed to play better so we are glad we won this game against a strong Danish team.

Ken Babey (DEN): I think that for our team’s first ever game in the A pool to play one of the powers in hockey – the Czechs, that played very well, were inspired I think our team played pretty well except for the first 7 minutes. They never quit. They worked hard against a very good Czech team. Results aren’t what we expected because we are here to compete, we are not here just to play games. We are trying to beat whoever we are playing.


© 2007 eSports.cz & ČSLH - All rights reserved. autoskla střechy koupelny zahrady sázkové kanceláře Hyundai Nošovice Porsche HC Vsetín bižuterie, šperky, užofky NHL Prague NHL in Prague Premiere 2008 Pilka nozna na zywo, siatkowka online Citrus County - Aquariums - Costa Rica - Renegade Motorhome | Online casinos | Sports Book Gambling

darujsen.cz nabízí nevšední dárky, zážitky adrenalinové dárky a jiné vyjimečné zážitky. Velmi populárni jsou adrenalinové dárky jako bungee, zorbing, jízda offroadem a jiné., adrenalinové dárky a relax dárky pro ženy a samozřejme i dárky pro muže. Dny plné adrenalinu nebo relaxace. Nejlepší dárky a zážitky jsou splněné sny. Nabízímé dárky pro muže, dárky pro ženy a dárky rozdělené do hodně kategorií. Dárky pro muže tvoří specifivkoéu kategorii zaměřenou na adrenalin. Dárky pro muže jsou většinou zaměřeny na rychlost, případně nějaké skoky. Naopak dárky pro ženy jsou změřeny na relaxaci, na krásu. dárky pro ženy, dárky pro Váši ženu, přítelkyni nebo kamarádku.. Tyto Dárky pro ženy jsou tak netradiční, že ženu vždy překvapíte, nebojte se a vyberte dárky pro ženy. Všechny tyto dárky a zážitky naleznete na našem eshopu a vždy těmito dárky a zážitky, že vždy překvapíte! Dárky k narozeninám po celý rok, rychle a efektivně. Kupte netradiční dárky k narozeninám, které překvapí, potěší a jsou netradiční dárky. Dárky narozeninám jako zorbing, skákací boty nebo polarium. Svatební dary, netradiční dárky na svatbu, chcete novomanžele překvapit netradičním dárkem, pravé svatební dary. Vyberte si z nabídky svatebních darů pro dva. Levné i drahé, všechny možné svatební dary v nabídce. Svatební dary, tím to začíná. Potom nesmíte zapomenout na dárky k výročí. Když přijdete s romatickým pobytem nebo zorbingem, tak tyto dárky k vyročí vyrazí dech. Kytka a víno je klasika, naš eshop nabízí změnu a dárky k výročí překvapí. Nebojte se a buďte trošku in s našima dárkama k výročí. Pivní lázně patří mezi populární novou metodu. Vyzkoušejte pivní lázně, slámovou masáž a u toho popíjejte pivo. Pivní lázně podle metody BBB i s ubytováním

Sexshop 4sex.cz nabízí erotické pomůcky, erotické prádlo, vibrátory a dilda. Sexshop na erotické pomůcky má záruku kamenné prodejny sexshop v Ostravě. V nabídce rovněž naleznete přitažlivé erotické prádlo, erotické prádlo pro muže a ženy.Erotické prádlo pro muže i ženy v různých velikostech, erotické prádlo z různých materiálů na sexhop 4sex.cz. Nejen erotické prádlo, ale i vibrátory a dilda pro muže a ženy, velký výběr vibrátorů a dild. Mezi další erotické pomůcky patří vibrátory a dilda moderní plastové a nasazovací. Vibrátory a dilda gelových a silikonových tvarů, novinkou jsou perleťové barevne vibrátory a dilda. Vibrátory a dilda za příznívé ceny.

We-Vibe fialové barvy je zcela nový luxusní výrobek z lékařského čistého silikonu. We-vibe se menší částí zavádí do vagíny - kde stimuluje G-bod a větší část stimuluje klitoris zvenku. Převratnou skutečností We-Vibe je možnost současné klasické soulože i v různých polohách. Oba díly We-vibe se při kopulaci mírně pohybují, což pomocí příčného drážkování a výstupků výrazně umocňuje stimulaci. Revoluční novinka we-wibe.