česky

Oficial website of 32th 2008 IIHF World U20 Championship 2008 | Czech republic - Liberec, Pardubice | 26.12.2007 - 6.1.2008

worldjuniors2008.com

Unavailing Swiss effort

Jakub Mezlík, Hana Ježková, 2.1.2008

In the first game of the relegation group, Slovakia and Switzerland stood against each other. The Slovaks took control of the game for two periods and were leading by two goals. The Swiss awoke in the last period and dramatized the game with two goals of their own. Slovakia were then able to decide the game with two empty-net goals.

středa 2.1.2008
Slovakia - Switzerland  5:2  (1:0, 2:0, 2:2)
Goals and Assists: 6. Slovák (Skokan, Čaládi), 32. Jančovič (Češík), 40. Marcinko (Lušňák, Roháč), 59. Čaládi (Marcinko, Skokan), 60. Mikuš (Skokan, Beňa) - 41. Froidevaux (Weber, Jacquemet), 47. Lemm (Froidevaux, Jacquemet). Referee: Partanen, Ronn. Linesemen: Carlman, Jobson. Penalty: 7:4. Powerplay goals: 1:1. Shorthanded goals: 1:0. Spectators: 564. Shots on goal: 21:36.
Slovakia: Hudáček - Biro, Ďaloga, Beňa, Bališ, Mikuš, Kozák, Krajčík, Zúkal - Roháč, Marcinko, Lušňák - Slovák, Skokan, Čaládi - Šinkovič, Češík, Jančovič - Suja, Ďuriš, Jurík
Switzerland: Mayer - Josi, Weber, Welti, Geering, Maurer, Sbisa, Stoop, Hollenstein - Berger, Froidevaux, Jacquemet - Suri, Lotscher, Lemm - Augsburger, Schlagenhauf, Donati - Sciaroni, Bykov, Wieser

Game report

The first game of the relegation group started with a cautious game on both sides and both teams focused on defense. Spectators presented in the Tipsport arena saw only one game, in powerplay. Marek Slovák appeared in front of the crease and passed the puck in betweek Mayer´s pads.

The second period, however, didn´t offer much good-looking hockey. The Swiss suffered from not taking advantage of their powerplays, on the contrary the Slovaks punished Swiss faults. Dalimír Jančovič scored from the 2 on 1 attack, aiming at the upper corner of the Swiss goal.

Twelve second before the end of the second period the Slovaks added one more goal. Tomáš Marcinko caught the precise pass and overcame the disoriented Mayer.

The third period brought a totally different performance. The Swiss began the last part like a tornado and needed only forty seconds to score. Etienne Froidevaux fired from the blue line. At the beginning of the 46th minute Aurelio Lemm took advantage of another powerplay. “The same thing as against Denmark in Pardubice happened to us. Leading by three goals made us sleepy,“ thought Marek Slovák.

Team Slovakia asked for a time-out after the goal scored against them. “The coach told us not to be nervous and pass precisely. We should have waited in the neutral zone and keep an eye on their fast forwards," Slovák reveals. He and his teammates followed the tactics and resisted the Swiss pressure.

The Slovaks added two more goals at the end of the game when Switzerland played with an empty-net. Erik Čaladi and Juraj Mikuš perfectly targeted their shots. “We closed the ranks and drew the game to the end,“ Slovak rejoices.

Sadness overruled the Swiss team. “It is difficult to find words, it´s a great disaster for th Swiss ice hockey,“ Aurelio Lemm regretted after the game. “We didn´t play badly, but we did not score and we lacked a bit of luck“


© 2007 eSports.cz & ČSLH - All rights reserved. autoskla střechy koupelny zahrady sázkové kanceláře Hyundai Nošovice Porsche HC Vsetín bižuterie, šperky, užofky NHL Prague NHL in Prague Premiere 2008 Pilka nozna na zywo, siatkowka online Renegade Motorhome - Guitar Lessons - Costa Rica - Guitar Lessons | Online casinos | Sports Book Gambling

darujsen.cz nabízí nevšední dárky, zážitky adrenalinové dárky a jiné vyjimečné zážitky. Velmi populárni jsou adrenalinové dárky jako bungee, zorbing, jízda offroadem a jiné., adrenalinové dárky a relax dárky pro ženy a samozřejme i dárky pro muže. Dny plné adrenalinu nebo relaxace. Nejlepší dárky a zážitky jsou splněné sny. Nabízímé dárky pro muže, dárky pro ženy a dárky rozdělené do hodně kategorií. Dárky pro muže tvoří specifivkoéu kategorii zaměřenou na adrenalin. Dárky pro muže jsou většinou zaměřeny na rychlost, případně nějaké skoky. Naopak dárky pro ženy jsou změřeny na relaxaci, na krásu. dárky pro ženy, dárky pro Váši ženu, přítelkyni nebo kamarádku.. Tyto Dárky pro ženy jsou tak netradiční, že ženu vždy překvapíte, nebojte se a vyberte dárky pro ženy. Všechny tyto dárky a zážitky naleznete na našem eshopu a vždy těmito dárky a zážitky, že vždy překvapíte! Dárky k narozeninám po celý rok, rychle a efektivně. Kupte netradiční dárky k narozeninám, které překvapí, potěší a jsou netradiční dárky. Dárky narozeninám jako zorbing, skákací boty nebo polarium. Svatební dary, netradiční dárky na svatbu, chcete novomanžele překvapit netradičním dárkem, pravé svatební dary. Vyberte si z nabídky svatebních darů pro dva. Levné i drahé, všechny možné svatební dary v nabídce. Svatební dary, tím to začíná. Potom nesmíte zapomenout na dárky k výročí. Když přijdete s romatickým pobytem nebo zorbingem, tak tyto dárky k vyročí vyrazí dech. Kytka a víno je klasika, naš eshop nabízí změnu a dárky k výročí překvapí. Nebojte se a buďte trošku in s našima dárkama k výročí. Pivní lázně patří mezi populární novou metodu. Vyzkoušejte pivní lázně, slámovou masáž a u toho popíjejte pivo. Pivní lázně podle metody BBB i s ubytováním

Sexshop 4sex.cz nabízí erotické pomůcky, erotické prádlo, vibrátory a dilda. Sexshop na erotické pomůcky má záruku kamenné prodejny sexshop v Ostravě. V nabídce rovněž naleznete přitažlivé erotické prádlo, erotické prádlo pro muže a ženy.Erotické prádlo pro muže i ženy v různých velikostech, erotické prádlo z různých materiálů na sexhop 4sex.cz. Nejen erotické prádlo, ale i vibrátory a dilda pro muže a ženy, velký výběr vibrátorů a dild. Mezi další erotické pomůcky patří vibrátory a dilda moderní plastové a nasazovací. Vibrátory a dilda gelových a silikonových tvarů, novinkou jsou perleťové barevne vibrátory a dilda. Vibrátory a dilda za příznívé ceny.

We-Vibe fialové barvy je zcela nový luxusní výrobek z lékařského čistého silikonu. We-vibe se menší částí zavádí do vagíny - kde stimuluje G-bod a větší část stimuluje klitoris zvenku. Převratnou skutečností We-Vibe je možnost současné klasické soulože i v různých polohách. Oba díly We-vibe se při kopulaci mírně pohybují, což pomocí příčného drážkování a výstupků výrazně umocňuje stimulaci. Revoluční novinka we-wibe.