česky

Oficial website of 32th 2008 IIHF World U20 Championship 2008 | Czech republic - Liberec, Pardubice | 26.12.2007 - 6.1.2008

worldjuniors2008.com

Russia gets past the home team in the Quarter Final

Henrik Lundqvist, 2.1.2008

Czech Republic lost 4-1 to Russia in Pardubice to miss the semi finals in their own tournament. Instead they have to recharge the batteries for a fifth place game against Finland tomorrow.

středa 2.1.2008
Russia - Czech Republic  4:1  (0:0, 3:1, 1:0)
Goals and assists: 28. Selezněv (Filatov, Mamin), 36. Tichonov (Golubcov), 37. Filatov (Anisimov, Kugryšev), 51. Korolev (Bodrov ) - 38. Meidl (Voráček) Referee: Kurmann (SUI), Sterns - Feola (both USA), Winnekens (GER). Penalties: 7:8. Powerplay goals: 1:0. Spectators: 8420. Shots on goal: 25:13.
Russia: Bobrovsky - Kalimulin, Kurbatov, Doronin, Seleznev, Vojnov, Alexandrov, Chudinov – Tichonov, Sajustov, Golubstov - Filatov, Mamin, Čerepanov – Gordejev, Bodrov, Korolev – Milechin, Anisimov, Kugryshev
Czech Republic: Neuwirth – Bořuta, Jordan, Pískáček, Paryzek, Prokop, Kundrátek, Hampl – Látal, Střápáč, Hampl – Sklenář, Kuběna, Ondráček – Meidl, Semorád, Szturc

Game report

Twice in the first period Czech Republic had the opportunity to play 5-on-3 but failed to score. Instead Russia scored three unanswered goals in the middle of the second period to get a solid lead that would be enough to leave the ice as winners. The game ended 4-2.

“Maybe if we had scored on our power-play when we played 5-on-3 in the end of the first period the game would have gone our way ”, said the Czech coach Miloslav Horava after the game.

In the first period the Czechs had several chances to score on the power-play. According to the official stats the shots on goals in the first period ended 5-4 in favour of Russia, but the number of scoring chances was a lot higher.

Yakov Seleznev scored the opening goal just prior to the 8-minute mark of the second period. It was his first point of the tournament. A low shot from the point just as Czech Republic returned to full strength.

Viktor Tikhonov made it 2-0 when the Czech defenders weren’t tough enough in front of their net. Nikita Filatov scored the important 3-0 goal less than 2 minutes later. The Czech defender didn’t see Filatov who came at the far post and scored on a pass from Anisimov.

“It was a very difficult game and also a little bit nervous”, said Filatov. “It was a very difficult start of the game. We had to play short-handed a lot, but then we started to play calm.

In the next minute Radek Meidl scored the only Czech goal of the game. Russian goaltender Sergei Bobrovsky saved 12 of only 13 Czech shots in the game. “in the second period we started to play as a team. That’s why we won”, said Bobrovsky after the game.

Anton Korolev finalized the scoring to 4-1. It was an easy goal on an opening pass from Bodrov.

Russia will play Sweden in the Semi final on Friday. “I know nothing about the Swedish team. Just that they beat Canada and that is enough”, said Filatov.

The Czechs will play Finland for the fifth place tomorrow.

“All games are important so we will focus to win the game”, said Czech forward Martin Latal about the upcoming fifth place game.

Miloslav Horava (Czech Rep.): I have to say the same thing I have said before. We played at 100% but it was not enough today. Maybe if we had scored on our power-play when we played 5-on-3 in the end of the first period the game would have gone our way.

Sergei Nemchinov (Russia): It was an important quarter final game and of course many penalties in the beginning made it hard but I think we played well. I like how we played in the first period. In the second we scored on our chances. Now we have to get ready for the semi final.


© 2007 eSports.cz & ČSLH - All rights reserved. autoskla střechy koupelny zahrady sázkové kanceláře Hyundai Nošovice Porsche HC Vsetín bižuterie, šperky, užofky NHL Prague NHL in Prague Premiere 2008 Pilka nozna na zywo, siatkowka online Renegade Motorhome - Guitar Lessons - Costa Rica - Guitar Lessons | Online casinos | Sports Book Gambling

darujsen.cz nabízí nevšední dárky, zážitky adrenalinové dárky a jiné vyjimečné zážitky. Velmi populárni jsou adrenalinové dárky jako bungee, zorbing, jízda offroadem a jiné., adrenalinové dárky a relax dárky pro ženy a samozřejme i dárky pro muže. Dny plné adrenalinu nebo relaxace. Nejlepší dárky a zážitky jsou splněné sny. Nabízímé dárky pro muže, dárky pro ženy a dárky rozdělené do hodně kategorií. Dárky pro muže tvoří specifivkoéu kategorii zaměřenou na adrenalin. Dárky pro muže jsou většinou zaměřeny na rychlost, případně nějaké skoky. Naopak dárky pro ženy jsou změřeny na relaxaci, na krásu. dárky pro ženy, dárky pro Váši ženu, přítelkyni nebo kamarádku.. Tyto Dárky pro ženy jsou tak netradiční, že ženu vždy překvapíte, nebojte se a vyberte dárky pro ženy. Všechny tyto dárky a zážitky naleznete na našem eshopu a vždy těmito dárky a zážitky, že vždy překvapíte! Dárky k narozeninám po celý rok, rychle a efektivně. Kupte netradiční dárky k narozeninám, které překvapí, potěší a jsou netradiční dárky. Dárky narozeninám jako zorbing, skákací boty nebo polarium. Svatební dary, netradiční dárky na svatbu, chcete novomanžele překvapit netradičním dárkem, pravé svatební dary. Vyberte si z nabídky svatebních darů pro dva. Levné i drahé, všechny možné svatební dary v nabídce. Svatební dary, tím to začíná. Potom nesmíte zapomenout na dárky k výročí. Když přijdete s romatickým pobytem nebo zorbingem, tak tyto dárky k vyročí vyrazí dech. Kytka a víno je klasika, naš eshop nabízí změnu a dárky k výročí překvapí. Nebojte se a buďte trošku in s našima dárkama k výročí. Pivní lázně patří mezi populární novou metodu. Vyzkoušejte pivní lázně, slámovou masáž a u toho popíjejte pivo. Pivní lázně podle metody BBB i s ubytováním

Sexshop 4sex.cz nabízí erotické pomůcky, erotické prádlo, vibrátory a dilda. Sexshop na erotické pomůcky má záruku kamenné prodejny sexshop v Ostravě. V nabídce rovněž naleznete přitažlivé erotické prádlo, erotické prádlo pro muže a ženy.Erotické prádlo pro muže i ženy v různých velikostech, erotické prádlo z různých materiálů na sexhop 4sex.cz. Nejen erotické prádlo, ale i vibrátory a dilda pro muže a ženy, velký výběr vibrátorů a dild. Mezi další erotické pomůcky patří vibrátory a dilda moderní plastové a nasazovací. Vibrátory a dilda gelových a silikonových tvarů, novinkou jsou perleťové barevne vibrátory a dilda. Vibrátory a dilda za příznívé ceny.

We-Vibe fialové barvy je zcela nový luxusní výrobek z lékařského čistého silikonu. We-vibe se menší částí zavádí do vagíny - kde stimuluje G-bod a větší část stimuluje klitoris zvenku. Převratnou skutečností We-Vibe je možnost současné klasické soulože i v různých polohách. Oba díly We-vibe se při kopulaci mírně pohybují, což pomocí příčného drážkování a výstupků výrazně umocňuje stimulaci. Revoluční novinka we-wibe.