česky

Oficial website of 32th 2008 IIHF World U20 Championship 2008 | Czech republic - Liberec, Pardubice | 26.12.2007 - 6.1.2008

worldjuniors2008.com

Czechs check out as number five

Henrik Lundqvist, 3.1.2008

Special teams make the difference as Czech Republic defeats Finland in the fifth place game.

čtvrtek 3.1.2008
Czech Republic - Finland  5:1  (0:1, 3:0, 2:0)
Goals: 27. Bártek (Meidl), 28. Frolík (Semorád, Szturc), 40. Kundrátek (Ondráček), 48. Hampl (Ondráček), 58. Látal (Ondráček) - 2. Pesonen (Warn). Referees: Bulanov (RUS), Konc (SVK) - Jobson (CAN), Winneken (GER). Attendance: 483. Shots on goal: 25-30
Czech Republic: Neuvirth (Daneček) - Bořuta, Jordán, Prokop, Kundrátek, Parýzek - Voráček, Frolík, Látal - Sklenář, Kuběna, Ondráček - Hampl, Meidl, Bártek - Semorád, Střapáč, Szturc.
Finland: Helenius (Sateri) - Lehtivuori, Lajunen, Jalvanti, Kousa, Purolinna, Malkamaki - Aaltonen, Kemppainen, Salminen - Lucenius, Malinen, Puustinen - Personen, Sallinen, Warn - Lahde, Liivik, Poysti.

Game report

Gone were the drums and thousands of singing fans that had helped the home team earlier in the tournament. In front of 483 spectators in CEZ Arena in Pardubice, Czech Republic proved to be better than Finland to win the game.

In the second period when they were down by one goal Finland got to play 6 consecutive minutes on the power-play without scoring. When Czech Republic then got to play with one more player on the ice Tomas Kundratek needed only 13 seconds to score on Finnish goaltender Riku Helenius. The next time the Czechs played on power-play they also scored. Zbynek Hampl got the 4-1 goal that killed the game. Finland pulled the goalie with a few minutes remaining but then Jiri Ondracek intercepted a Finnish pass and gave the puck to Martin Latal who dumped the puck into the empty net.

Finland outshot the home team 30-25 but Czech netminder Michal Neuvirth saved 29 shots. “Finland came out hard in the first period and we played a little slow”, said Neuvirth after the game. “I don’t know why. Maybe because of last game when we lost to Russia. Then we started to play hockey and we were better than Finland”.

With a nice back-hander Harri Pesonen made it 1-0 Finland just 2 minutes into the game. Finland held the lead for almost 25 minutes before Daniel Bartek tied the game when Helenius left a rebound on Meidl’s shot.

When Helenius gave up another rebound a little more than a minute later Michael Frolik scored his fifth goal of the championship to take the Czechs to the lead.

Kundratek, Hampl and Latal then scored unanswered goals and Czech Republic defeated Finland 5-1.

"It was hard to get motivated for this game because yesterday we played the most important game on the tournament", said Finnish goal scorer Harri Pesonen. "In the second period we took a couple of stupid penalties. Our coach tried to motivate us for third period, but we didn´t get it."

Jukka Rautakorpi (Finland): It was hard to get focused. We were physically very tired and that’s why we couldn’t play at the same level as the other games in this tournament. We tried to get the boys to focus and I think we played well the first ten minutes but then it was very hard.

Miloslav Horava (Czech Republic): I agree with my colleague that it was a hard game to play. Especially mentally. The players were disappointed after yesterday’s game so it was hard to focus. Today the players showed that they can play at 100% and they have shown that the whole tournament. I’m really glad that we managed to beat Finland for the first time this season but it was in the last game of the tournament that didn’t really matter.


© 2007 eSports.cz & ČSLH - All rights reserved. autoskla střechy koupelny zahrady sázkové kanceláře Hyundai Nošovice Porsche HC Vsetín bižuterie, šperky, užofky NHL Prague NHL in Prague Premiere 2008 Pilka nozna na zywo, siatkowka online Renegade Motorhome - Guitar Lessons - Costa Rica - Guitar Lessons | Online casinos | Sports Book Gambling

darujsen.cz nabízí nevšední dárky, zážitky adrenalinové dárky a jiné vyjimečné zážitky. Velmi populárni jsou adrenalinové dárky jako bungee, zorbing, jízda offroadem a jiné., adrenalinové dárky a relax dárky pro ženy a samozřejme i dárky pro muže. Dny plné adrenalinu nebo relaxace. Nejlepší dárky a zážitky jsou splněné sny. Nabízímé dárky pro muže, dárky pro ženy a dárky rozdělené do hodně kategorií. Dárky pro muže tvoří specifivkoéu kategorii zaměřenou na adrenalin. Dárky pro muže jsou většinou zaměřeny na rychlost, případně nějaké skoky. Naopak dárky pro ženy jsou změřeny na relaxaci, na krásu. dárky pro ženy, dárky pro Váši ženu, přítelkyni nebo kamarádku.. Tyto Dárky pro ženy jsou tak netradiční, že ženu vždy překvapíte, nebojte se a vyberte dárky pro ženy. Všechny tyto dárky a zážitky naleznete na našem eshopu a vždy těmito dárky a zážitky, že vždy překvapíte! Dárky k narozeninám po celý rok, rychle a efektivně. Kupte netradiční dárky k narozeninám, které překvapí, potěší a jsou netradiční dárky. Dárky narozeninám jako zorbing, skákací boty nebo polarium. Svatební dary, netradiční dárky na svatbu, chcete novomanžele překvapit netradičním dárkem, pravé svatební dary. Vyberte si z nabídky svatebních darů pro dva. Levné i drahé, všechny možné svatební dary v nabídce. Svatební dary, tím to začíná. Potom nesmíte zapomenout na dárky k výročí. Když přijdete s romatickým pobytem nebo zorbingem, tak tyto dárky k vyročí vyrazí dech. Kytka a víno je klasika, naš eshop nabízí změnu a dárky k výročí překvapí. Nebojte se a buďte trošku in s našima dárkama k výročí. Pivní lázně patří mezi populární novou metodu. Vyzkoušejte pivní lázně, slámovou masáž a u toho popíjejte pivo. Pivní lázně podle metody BBB i s ubytováním

Sexshop 4sex.cz nabízí erotické pomůcky, erotické prádlo, vibrátory a dilda. Sexshop na erotické pomůcky má záruku kamenné prodejny sexshop v Ostravě. V nabídce rovněž naleznete přitažlivé erotické prádlo, erotické prádlo pro muže a ženy.Erotické prádlo pro muže i ženy v různých velikostech, erotické prádlo z různých materiálů na sexhop 4sex.cz. Nejen erotické prádlo, ale i vibrátory a dilda pro muže a ženy, velký výběr vibrátorů a dild. Mezi další erotické pomůcky patří vibrátory a dilda moderní plastové a nasazovací. Vibrátory a dilda gelových a silikonových tvarů, novinkou jsou perleťové barevne vibrátory a dilda. Vibrátory a dilda za příznívé ceny.

We-Vibe fialové barvy je zcela nový luxusní výrobek z lékařského čistého silikonu. We-vibe se menší částí zavádí do vagíny - kde stimuluje G-bod a větší část stimuluje klitoris zvenku. Převratnou skutečností We-Vibe je možnost současné klasické soulože i v různých polohách. Oba díly We-vibe se při kopulaci mírně pohybují, což pomocí příčného drážkování a výstupků výrazně umocňuje stimulaci. Revoluční novinka we-wibe.