česky

Oficial website of 32th 2008 IIHF World U20 Championship 2008 | Czech republic - Liberec, Pardubice | 26.12.2007 - 6.1.2008

worldjuniors2008.com

Bronze medals to Russia

Henrik Lundqvist, 5.1.2008

A good first period wins the medals for Russia. USA were beaten 4-2 in the bronze medal game.

sobota 5.1.2008
USA - Russia  2:4  (0:3, 1:1, 1:0)
Goals and Assists: 31. Rakhshani (Okposo), 54. Schroeder (Sanguinetti) - 4. Čerepanov (Filatov , Mamin), 12. Kurbatov (Tichonov), 17. Filatov (Čerepanov ), 22. Filatov (Mamin, Čerepanov). Referees: Kurmann (SUI), Ronn (FIN) - Jobson (CAN), Winnekens (GER). Attendance: 5468. Shots on goal: 21:25.
USA: Smith (Palmer) - Summers, Blum, Strait, Sanguinetti, Fairchild, Mc Bain, Montgomery, Cole - Rakhshani, Ruegsegger, Okposo - van Riemsdyk, Wilson, Schroeder - Geoffrion, Carman, Sweatt - Pacioretty, Rust, Flynn
Russia: Bobrovsky (Galimov) - Kalimulin, Kurbatov, Doronin, Seleznev, Voinov, Alexandrov, Chudinov - Tikhonov, Sayustov, Golubtsov - Filatov, Mamin, Cherepanov - Gordeyev, Bodrov, Korolev - Dadonov, Anisimov, Kugryshev - Milekhin

Game report

USA played 8 minutes on the power-play in the first period but Russia were able to come out for the second with a 3-0 lead. Nikita Filatov made it 4-0 early in the second period and the game was basically already won.

After the first period USA switched goalies. Joe Palmer entered instead of Jeremy Smith, and he got the worst possible start when he allowed 4-0 after only 1.30.

Rhett Rahkshani scored a beautiful goal in the middle of the second period and Jordan Schroeder made it 4-2 with a little more than 6 minutes remaining of the game but USA were never really close to threaten the Russian lead.

Aleksei Cherepanov opened the scoring 4 minutes into the game when he shot the puck under American netminder Jeremy Smith with a backhander.

Smith had some bad luck on the second goal. Evgeny Kurbatov’s shot just crossed the goal line behind him.

Nikita Filatov made it 3-0 on a great pass by Alexei Cherepanov. “I have played together with Cherepanov for three weeks now and this was our best game”, says Filatov.

Young Filatov (1990) of CSKA Moscow added his second goal of the game when he made it 4-0 at 21:30. “I am very happy. This is one of the happiest moments of my life”, said Filatov after the Bronze medal game.

Rhett Rakhshani and Jordin Schroeder scored to give America some hope but their top scorer of this tournament James van Riemsdyk left the ice without scoring any points today.

“We really wanted to come home with the medals but we got off our game plan”, explained van Riemsdyk today’s loss.

Just after the 4-2 goal USA had a couple of more good chances to score but Russian goaltender Sergei Bobrovsky didn’t allow any more goals. Some late American penalties definitely ruined their chances to come back.

Russian top player Alexei Cherepanov was happy after the game. “Medals are always a good result”, said Cherepanov after the game.”It was pretty tough to play today after the loss yesterday but we came out and played our game.”

John Hynes (USA): First I want to congratulate Russia on the win and the bronze medals. Their players were ready to play today. As far as we are concerned we are extremely disappointed in the effort and intensity of our team.

Sergei Nemchinov (RUS): A bronze medal game is very hard to play after losing in the semi final. We said in a meeting with the guys that it is a big accomplishment to win any medal because there are 7-8 great teams in the tournament.

Do you like to bet on the game that is already in play? The betting office Bet365 has the biggest offer of live bets on the internet! Find out yourself.


© 2007 eSports.cz & ČSLH - All rights reserved. autoskla střechy koupelny zahrady sázkové kanceláře Hyundai Nošovice Porsche HC Vsetín bižuterie, šperky, užofky NHL Prague NHL in Prague Premiere 2008 Pilka nozna na zywo, siatkowka online Renegade Motorhome - Costa Rica - construction pay rates - British Virgin Islands | Online casinos | Sports Book Gambling

darujsen.cz nabízí nevšední dárky, zážitky adrenalinové dárky a jiné vyjimečné zážitky. Velmi populárni jsou adrenalinové dárky jako bungee, zorbing, jízda offroadem a jiné., adrenalinové dárky a relax dárky pro ženy a samozřejme i dárky pro muže. Dny plné adrenalinu nebo relaxace. Nejlepší dárky a zážitky jsou splněné sny. Nabízímé dárky pro muže, dárky pro ženy a dárky rozdělené do hodně kategorií. Dárky pro muže tvoří specifivkoéu kategorii zaměřenou na adrenalin. Dárky pro muže jsou většinou zaměřeny na rychlost, případně nějaké skoky. Naopak dárky pro ženy jsou změřeny na relaxaci, na krásu. dárky pro ženy, dárky pro Váši ženu, přítelkyni nebo kamarádku.. Tyto Dárky pro ženy jsou tak netradiční, že ženu vždy překvapíte, nebojte se a vyberte dárky pro ženy. Všechny tyto dárky a zážitky naleznete na našem eshopu a vždy těmito dárky a zážitky, že vždy překvapíte! Dárky k narozeninám po celý rok, rychle a efektivně. Kupte netradiční dárky k narozeninám, které překvapí, potěší a jsou netradiční dárky. Dárky narozeninám jako zorbing, skákací boty nebo polarium. Svatební dary, netradiční dárky na svatbu, chcete novomanžele překvapit netradičním dárkem, pravé svatební dary. Vyberte si z nabídky svatebních darů pro dva. Levné i drahé, všechny možné svatební dary v nabídce. Svatební dary, tím to začíná. Potom nesmíte zapomenout na dárky k výročí. Když přijdete s romatickým pobytem nebo zorbingem, tak tyto dárky k vyročí vyrazí dech. Kytka a víno je klasika, naš eshop nabízí změnu a dárky k výročí překvapí. Nebojte se a buďte trošku in s našima dárkama k výročí. Pivní lázně patří mezi populární novou metodu. Vyzkoušejte pivní lázně, slámovou masáž a u toho popíjejte pivo. Pivní lázně podle metody BBB i s ubytováním

Sexshop 4sex.cz nabízí erotické pomůcky, erotické prádlo, vibrátory a dilda. Sexshop na erotické pomůcky má záruku kamenné prodejny sexshop v Ostravě. V nabídce rovněž naleznete přitažlivé erotické prádlo, erotické prádlo pro muže a ženy.Erotické prádlo pro muže i ženy v různých velikostech, erotické prádlo z různých materiálů na sexhop 4sex.cz. Nejen erotické prádlo, ale i vibrátory a dilda pro muže a ženy, velký výběr vibrátorů a dild. Mezi další erotické pomůcky patří vibrátory a dilda moderní plastové a nasazovací. Vibrátory a dilda gelových a silikonových tvarů, novinkou jsou perleťové barevne vibrátory a dilda. Vibrátory a dilda za příznívé ceny.

We-Vibe fialové barvy je zcela nový luxusní výrobek z lékařského čistého silikonu. We-vibe se menší částí zavádí do vagíny - kde stimuluje G-bod a větší část stimuluje klitoris zvenku. Převratnou skutečností We-Vibe je možnost současné klasické soulože i v různých polohách. Oba díly We-vibe se při kopulaci mírně pohybují, což pomocí příčného drážkování a výstupků výrazně umocňuje stimulaci. Revoluční novinka we-wibe.